Kozí kolostrum EXTRA

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Dostupnost Momentálne nedostupné
1 200 Kč    
Kód produktu 01
Kategorie VÝROBKY
 

Výrobek chráněný užitným vzorem CZ 33 239 U1.

Po třech letech vývoje se nám podařilo dokončit enterosolventní tabletové kolostrum. Jsem přesvědčen, že v rámci kolostra, už není možnost jít blíže k dokonalosti.

První věc, na kterou sme se zaměřili, je vstřebatelnost. Z praxe jsem vědel, že kolostrum účinkuje u každého jinak. Někteří zákazníci dokonce tvrdili, že kolostrum vůbec nefunguje. Z odborné literatury jsem zjistil, že u právě narozených kůzlat, telat a jehňat jsou žaludeční stěny propustné pro látky, které jsou obsaženy v kolostru pouze omezenou dobu. Tato propustnost s časem rychle klesá, stejně jako s časem rychle klesá počet imunoglobulinů v kolostru a zároveň roste acidita v žaludku mláďat. Byla mi jasná příčina různých účinků kolostra, kdy se tobolka dle acidity jedince rozpustí dříve či později. Jediným řešením je enterosolventní obal podobný tomu, který používají výrobci speciálních enzymů. Trvalo velmi dlouho než se podařilo vyvinout a doladit tablety do podoby jakou mají dnes.

Další inovace se zaměřili na co nejšetrnejší spracování kolostra a maximální obsah a zachování cenných látek v něm obsažených.

Detailní informace můžete získat z přiloženého užitného vzoru.

Ďekuji všem zákazníkům za podporu a přeji pevné zdraví.

David Spisar

jednatel

11.11.2019